Kilka słów o autorce


Drogi Czytelniku!

Mam na imię Kasia, w lipcu 2013 r. opublikowałam pierwszy post na niniejszym blogu :) Moje zamiłowanie do gotowania pojawiło się nieco wcześniej, jednak dopiero prowadząc bloga czuję, że rozwijam skrzydła.

Nastrojowa powstała z mojego wielkiego pragnienia prowadzenia otwartej kuchni dla wszystkich. Chętnie dzielę się jedzeniem, pomysłami moimi i znajomych oraz zdobywanymi umiejętnościami.

Wiem, że najlepiej smakuje jedzenie najświeższe i najprostsze. W kuchni zazwyczaj sięgam po składniki powszechnie dostępne. Chcę aby moje dania cieszyły oko, dawały radość podniebieniu, zaspokajały apetyt i odżywiały nasz organizm.

Mam w sobie poczucie misji :) Chciałabym abyśmy My dorośli brali odpowiedzialność za dietę naszych dzieci i nauczyli ich kultury wspólnego cieszenia się posiłkiem. Wpoili od najmłodszych lat zasadę, w myśl której jedzenie ma zaspokajać apetyt, a nie służyć zajadaniu emocji. Nauczyli dzieci szacunku do pożywienia i życia w harmonii ze światem przyrody. Sprawili, że chętnie będą poznawały nowe smaki oraz intuicyjnie sięgały po zdrową i dobrą żywność.

Nieustannie czegoś poszukuję - własnego stylu w fotografii, diety idealnej i porządnego tła do zdjęć kulinarnych :) W życiu prywatnym wierzę w magię, bo codziennie jej doświadczam; cieszę się każdym dniem, najprostszymi rzeczami i spotkaniami z moimi bliskim.

Drogi Czytelniku, zapraszam Cię do mojego małego świata kuchni nastrojowej.


Katarzyna Dębińska-Łatak
W kuchni jedną z większych radości jest dla mnie gotowanie z moim synkiem :)Brak komentarzy :

Prześlij komentarz